Akce


Richard Jewell

Místo
Masarykovo náměstí 107, Jindřichův Hradec I, 37701 Jindřichův Hradec
Datum konání
Typ

Více

Modelář

Místo
Masarykovo nám. 1, Třeboň I, 37901 Třeboň
Datum konání
Typ

Více

V síti

Místo
Masarykovo náměstí 107, Jindřichův Hradec I, 37701 Jindřichův Hradec
Datum konání
Typ

Více

Vlastníci

Místo
Masarykovo nám. 1, Třeboň I, 37901 Třeboň
Datum konání
Typ

Více

Back to the 80's Tour

Datum konání
Typ

Jestli ve Vaší hudební sbírce nepostrádáte tituly od velikánů jako jsou Bon Jovi, Guns'n'Roses nebo Kiss, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít koncertní seriál Back To The 80's, který zavítá i do Nitry! Příznivce legendárních maskovaných Kiss zaručeně nezklame nejsvěžejší český revival Kiss Czech company. Jejich show nepostrádá pyro-efekty, přesné repliky kostýmů i nástrojů a především precizní produkci všech známých hitů této kultovní kapely. Večer ale rozhodně nezůstane bez autorské tvorby! Mladá a atraktivní hudební skupina Hairy Groupies v čele se zpěvačkou Jackie Daniel's Vám naservíruje nejen známe hity éry 80. let, ale i své originální songy pod rouškou tohoto hudebního žánru. Show plná energie, kvalitní hudby, pyrotechnických efektů a stylového oblečení nikoho nenechá dlouho sedět! Těšíme se na Vás!

Více

The Options / Rise of Surya / Eltervil / Sukulent Sound

Datum konání
Typ

THE OPTIONS Živá podoba studiového projektu THE OPTIONS po roce opět v Jindřichově Hradci a to v nové sestavě s novým kytaristou Wallim (ATSI) a také s novým merchem. Nech se strhnout Djent- metalcorovou lavinou a vydobij si své místo v mosh-pitu. RISE OF SURYA Další vystupující směčka co hrne nohavice je RISE OF SURYA, která dorazí z hlavního hvozdu. Můžeš se těšit na jejich progresivní metal co ti rozrazí hlavu jak tomahawk. SUKULENT SOUND Vidláckej rap ze srdce Vysočiny, říznutej troškou rocku, kapkou punku a hektolitrem srandy.Dvě zpěvačky, dva MCs, DJ a live band toho mají na alternativní scéně už hodně za sebou a aktuálně jedou s čerstvým materiálem k EP Viva La Muerte. Během setu vás pozvou do svého světa příběhů, striktních názorů a nekomprimísních párty. Pokud nechápete, nevadí. Stačí přijít poslechnout. ELTERVIL - Nová, mladá krev z Českých Budějovic. Jejich doménou je alternativní metal doprovázený dámským zpěvem.

Více

Datum konání
Typ

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou / Jindřichův Hradec

Místo
Husova 333, Jindřichův Hradec II, 37701 Jindřichův Hradec
Datum konání

Společenství Josefa Zezulky Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

WIFI

WIFI v celém objektu

 

Další možnost ubytování

Chalupa v Říčkách Orlické hory
Říčky v Orlických horách

 Obsazenost

viz odkaz zde